12 październik 2020

Kierujący lawetą wjechał do rowu

fot. KPP w Sztumie
W miniony weekend policjanci ruchu drogowego pracowali nad zdarzeniem na drodze krajowej DK 55 niedaleko miejscowości Nowa Wieś. Kierujący dostawczym fiatem wjechał do rowu. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało.
REKLAMA

W miniony weekend dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie o pojeździe który na drodze krajowej DK 55 niedaleko miejscowości Nowa Wieś wjechał do rowu. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący dostawczym fiatem, 67-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu skierniewickiego najprawdopodobniej przysnął za kierownicą, po czym zjechał autem na przeciwny pas ruchu i wjechał do rowu. Mężczyźnie nic się nie stało.

 

Policjanci przypominają kierującym zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku na drodze. Odczuwając zmęczenie i senność w trakcie jazdy warto zrobić sobie kilkuminutową przerwę w podróży. Brak snu i przemęczenie kierowcy może doprowadzić do tragicznych zdarzeń.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
13718
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sztumiu