4 wrzesień 2020

Policjanci zatrzymali kierującego z zakazem sądowym

fot. KPP w Sztumie
Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Starym Targu zatrzymali kierowcę samochodu osobowego. Mężczyzna miał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Ponadto kierujący posiadał przy sobie narkotyki. Za popełnione przestępstwa 26-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Wczoraj policjanci Posterunku Policji w Starym Targu patrolując teren gminy postanowili zatrzymać do kontroli osobowego volkswagena. W trakcie kontroli mundurowi zauważyli, że kierujący zachowuje się dość nerwowo. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie okazało się, że 26-latek, posiada zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. W trakcie dalszej kontroli funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany. Samochód odholowano na parking strzeżony. Teraz mieszkaniec powiatu malborskiego odpowie przed sądem za popełnione przestępstwa.


Za posiadanie narkotyków oraz kierowanie samochodem w czasie obowiązującego sądowego zakazu grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
49683
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sztumiu