19 listopad 2021

ŚMIERTELNY WYPADEK POD LITEWKAMI

fot. KPP w Sztumie
Wczoraj w nocy policjanci sztumskiej jednostki pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 515. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniósł kierujący osobówką 35-letni mężczyzna. Mundurowi obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
REKLAMA

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj w nocy na drodze wojewódzkiej nr 515 niedaleko miejscowości Litewki. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem na łuku drogi, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia auto spaliło się doszczętnie. Śmierć na miejscu poniósł kierowca osobowego volkswagena, 35-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu sztumskiego. Kierujący podróżował sam. Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator, policjanci ruchu drogowego oraz funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej. Technik kryminalistyki wykonał zdjęcia oraz zabezpieczył ślady. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Pamiętajmy, że gwałtowne manewry wykonywane przez kierujących mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sztumiu