16 październik 2020

Sprawdź , jak karmisz swojego pupila

W sieci powstało nowe miejsce dla miłośników zwierząt, podchodzących odpowiedzialnie do kwestii ich żywienia.
REKLAMA
Tysiące zapytań Google obrazują to, co wie każdy posiadacz zwierzęcia. Dobór karmy jest fundamentalny dla zdrowia i komfortu zwierzęcia, a wybór nie zawsze jest prosty. Jak poznać dobrą karmę? Ma być sucha czy mokra? Co powinna zawierać? Czy droższa znaczy lepsza? Jak poradzić sobie w podróży? Portal jakakarma.pl rozwiewa wszelkie wątpliwości, jednocześnie zapraszając pasjonatów czworonogów do dzielenia się opiniami, dodawania produktów oraz dzielenia się wiedzą. Każdy może zostawić w prosty sposób recenzję klikając w www.jakakarma.pl

Karma wraca

Na rynku dostępna jest niezliczona ilość produktów żywieniowych dla zwierząt, stale pojawiają się też nowości. Pytanie pozostaje jednak wciąż te same – jaka karma będzie najlepsza dla mojego pupila?

Oczywistych kryteriów wyboru jest przy tym wiele, chociażby cena, skład, przeznaczenie czy forma, niemniej, równie ważne jak specyfikacja karmy są indywidualne predyspozycje zwierząt. W takiej sytuacji nic nie pomoże, tak jak wiedza setek innych posiadaczy podobnych psów czy kotów. Jakakarma.pl pozwala na wiele sposobów, wygodnie i intuicyjnie poznawać oraz dzielić się opiniami o produktach z innymi użytkownikami sieci.

Działanie portalu jest proste, dzięki czemu będą mogli z niej korzystać zarówno pasjonaci-amatorzy jak i profesjonaliści. To przestrzeń dla każdego - hodowcy, lekarza weterynarii czy producenta. Wszystkie funkcje dostępne są nieodpłatnie. Chcąc wyszukać opinię na temat karmy, wystarczy zacząć wpisywać jej nazwę w wyszukiwarkę na górze strony, a platforma podpowie markę i wyświetli właściwe recenzje. Użytkownicy, którzy chcą dzielić się własnymi, mogą to zrobić po uprzedniej rejestracji. Jest ona bardzo prosta; przygotowane są bramki do logowania za pośrednictwem Facebooka czy usług Google.

Kot na diecie, pies w podróży

Oprócz podstawowej funkcji strony, czyli recenzji karm, w portalu publikowane są również materiały edukacyjne uzupełniające wiedzę na temat żywienia pupili. Artykuły w postaci przystępnego bloga prowadzone są przez założycieli portalu, lekarzy weterynarii. - Jaka karma będzie najlepsza dla mojego zwierzaka? - to pytanie, które pada w naszych gabinetach bardzo często. Stworzyliśmy ten serwis, by właściciele psów i kotów mogli się dzielić swoimi doświadczeniami związanymi z doborem najlepszej karmy dla zwierząt - dodaje Milena Klimont, twórczyni portalu i autorka artykułów.

Strona znajduje się po adresem www.jakakarma.pl, a ciekawe informacje uzupełniające można znaleźć również na profilach platformy w serwisach Facebook i Instagram.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
13718
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Sztumiu